Big Time Rush Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Big Time Rush Hungary

Az oldalunk fóruma. Itt tudtok egymástól segítséget kérni, beszélgetni, stb.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépésSite

 

 Kreativitás elmélet

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
MiaRusher

MiaRusher


Hozzászólások száma : 12
Hírnév : 0
Join date : 2013. Jul. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : North Richland Hills, TX

Kreativitás elmélet Empty
TémanyitásTárgy: Kreativitás elmélet   Kreativitás elmélet Empty30/07/13, 10:48 am

Sziasztok!
Arra gondoltam, hogy csinálunk egy Topik-ot (ezt) ahol a különböző rajzaitokat, műveiteket, grafikáitokat oszthatnátok meg Smile A kreatvitásokat beleélve bármilyen műveteket legyen az rajz grafika Paint mű, GIMP-es rajz, Photoshop-os kreálmány vagy akár szobrászat, ami nektek tetszik és unalmatokban vagy csak úgy szimplán csináltátok itt megoszthatjátok és a többiek értékelhetik Smile
Jó megosztást Winksunny
Vissza az elejére Go down
RusherMesi
Moderátor
RusherMesi


Hozzászólások száma : 32
Hírnév : 2
Join date : 2013. May. 03.
Age : 24
Tartózkodási hely : Hungary

Kreativitás elmélet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kreativitás elmélet   Kreativitás elmélet Empty30/07/13, 01:21 pm

Jól hangzik Very Happy 
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/CsakLovakEsATermeszet
DaniAdmin
Admin
DaniAdmin


Hozzászólások száma : 29
Hírnév : 3
Join date : 2013. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Los Angeles, USA

Kreativitás elmélet Empty
TémanyitásTárgy: Éjszakai elfoglaltság   Kreativitás elmélet Empty02/08/13, 05:05 am

Éjszakai elfoglaltság képp készítettem egy 3D kockát Smile
Szerintem jó lett
Kreativitás elmélet N_vtelen-1_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
http://bigtimerush-hungary.fanzoom.net
Fanmen
Vendég
Anonymous



Kreativitás elmélet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kreativitás elmélet   Kreativitás elmélet Empty02/08/13, 02:08 pm

Dani, hogy csináltad ezt a szép kockát és milyen programmal? What a Face  cat flower 
Vissza az elejére Go down
Claire88

Claire88


Hozzászólások száma : 8
Hírnév : 4
Join date : 2013. May. 03.
Age : 35

Kreativitás elmélet Empty
TémanyitásTárgy: Égetett fénykép   Kreativitás elmélet Empty02/08/13, 02:28 pm

Gondoltam megmutatom, hogy mit is tudok és gyorsban készítettem egy égetett szélű régies effekttel megáldott képet.
A képnek egy történetet is kitaláltam miért lett ilyen.. lol!  study 

Kreativitás elmélet Dwdn

Figyeljetek!  What a Face study 

"Egyszer volt, hol nem volt! Volt egyszer egy lány Danielle-nek hívták. Szép volt, haja göndör és barna. Minden fiú megnézte és udvaroltak is neki. De a lány katonás modorú és szigorú volt. Imádta a táncolást, volt négy legény akinek koreográfiákat tanított be. A négy legényke imádta Danielle tánc módját, bár néha kaptak szigorú és katonás hangneméből rendesen, ha bizony nem volt egyenes a hátuk. Egy nap a legénykék rájöttek, hogy ők bizony megkérik a leány kezét,-viszont erről senkinek se beszélt egyik legény se-mindegyik megtartotta magának. Eljött az a bizonyos nap, mikor egyenként meg akarták kérni a leányka kezét. Ígyis tettek, de balul sült el... Ugyanis mind a négyük egyszerre ment oda a leányhoz. Veszekedtek, lökdösődni kezdtek, mindaddig míg a lány bele nem szólt az egészbe. Ennyit mondott:
-Mégis mit képzeltek magatokról? Ide jöttök veszekedni? Képzeljétek egyikőtök se kell nekem, mert nekem nem kell egy olyan legény, ki állandóan csak veszekedik.-A leányból kijött az összes benne lévő düh és egy szempillantás alatt felrobbant.
A legények úgy döntöttek haza mennek, s a leányka egy darab képét is felgyújtották, ám rájöttek nem volt jó ötlet ez drága legényekről. Rájöttek ugyanis, hogy ők szeretik a jányt. De mire visszamentek a lány már más karjaiba volt és belepusztultak a szomorúságba.
A leányka mai és él még békességben egyedül, ha meg nem halt.
VÉGE! "

Olyan nép mese és tragédia keveréke lett Razz
Vissza az elejére Go down
RusherMesi
Moderátor
RusherMesi


Hozzászólások száma : 32
Hírnév : 2
Join date : 2013. May. 03.
Age : 24
Tartózkodási hely : Hungary

Kreativitás elmélet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kreativitás elmélet   Kreativitás elmélet Empty02/08/13, 03:19 pm

Razz 
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/CsakLovakEsATermeszet
DaniAdmin
Admin
DaniAdmin


Hozzászólások száma : 29
Hírnév : 3
Join date : 2013. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Los Angeles, USA

Kreativitás elmélet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kreativitás elmélet   Kreativitás elmélet Empty03/08/13, 11:05 am

Claire88 írta:
Gondoltam megmutatom, hogy mit is tudok és gyorsban készítettem egy égetett szélű régies effekttel megáldott képet.
A képnek egy történetet is kitaláltam miért lett ilyen.. lol!  study 

Kreativitás elmélet Dwdn

Figyeljetek!  What a Face study 

"Egyszer volt, hol nem volt! Volt egyszer egy lány Danielle-nek hívták. Szép volt, haja göndör és barna. Minden fiú megnézte és udvaroltak is neki. De a lány katonás modorú és szigorú volt. Imádta a táncolást, volt négy legény akinek koreográfiákat tanított be. A négy legényke imádta Danielle tánc módját, bár néha kaptak szigorú és katonás hangneméből rendesen, ha bizony nem volt egyenes a hátuk. Egy nap a legénykék rájöttek, hogy ők bizony megkérik a leány kezét,-viszont erről senkinek se beszélt egyik legény se-mindegyik megtartotta magának. Eljött az a bizonyos nap, mikor egyenként meg akarták kérni a leányka kezét. Ígyis tettek, de balul sült el... Ugyanis mind a négyük egyszerre ment oda a leányhoz. Veszekedtek, lökdösődni kezdtek, mindaddig míg a lány bele nem szólt az egészbe. Ennyit mondott:
-Mégis mit képzeltek magatokról? Ide jöttök veszekedni? Képzeljétek egyikőtök se kell nekem, mert nekem nem kell egy olyan legény, ki állandóan csak veszekedik.-A leányból kijött az összes benne lévő düh és egy szempillantás alatt felrobbant.
A legények úgy döntöttek haza mennek, s a leányka egy darab képét is felgyújtották, ám rájöttek nem volt jó ötlet ez drága legényekről. Rájöttek ugyanis, hogy ők szeretik a jányt. De mire visszamentek a lány már más karjaiba volt és belepusztultak a szomorúságba.
A leányka mai és él még békességben egyedül, ha meg nem halt.
VÉGE! "

Olyan nép mese és tragédia keveréke lett Razz
Ha-ha Evil or Very Mad 
Viszont a kép szép lett Very Happy 
Vissza az elejére Go down
http://bigtimerush-hungary.fanzoom.net
Ajánlott tartalom





Kreativitás elmélet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kreativitás elmélet   Kreativitás elmélet Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kreativitás elmélet
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Big Time Rush Hungary :: Egyéb :: Egyéb-
Ugrás: