Big Time Rush Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Big Time Rush Hungary

Az oldalunk fóruma. Itt tudtok egymástól segítséget kérni, beszélgetni, stb.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépésSite

 

 Mamik a fórumon

Go down 
SzerzőÜzenet
DaniAdmin
Admin
DaniAdmin


Hozzászólások száma : 29
Hírnév : 3
Join date : 2013. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Los Angeles, USA

Mamik a fórumon Empty
TémanyitásTárgy: Mamik a fórumon   Mamik a fórumon Empty28/07/13, 03:44 pm

Az idő körülbelül központi idő szerint 05:15 AM volt mikor egyszer csak értesít a telefonom, hogy új e-mail-em érkezett. Álmos voltam és nem is akartam vele foglalkozni, mikor már negyedszerre csiripel a telefonom, hogy új e-maill-em érkezett megnéztem és azt írta, hogy új bejegyzés az oldalon. Gondoltam, ha ennyit csiripel már megnézem, meg is néztem...Erre egy anyuka jött panaszkodni, hogy miért töröltük lányát a fórumról, mikor ő csak becsületesen jelentette azokat akiket kellett, stb. Erre nem találtam szavakat, ráadásul utána még azt kérdezte, hogy én nekem van-e gyerekem és tudom e, hogy milyen mikor egy kislány (a kislányom) sír. Na ettől már meg lehidaltam...Nincs gyerekem, de tudom, hogyha egy gyerek sír az fájdalmas dolog. De én csak a munkámat végeztem azzal, hogy letiltottam a kis csajt, mert nem az, hogy azt írta, hogy Danifan névnek, hanem, hogy ok nélkül mindenkit jelentgetett és már a hajam égnek állt miatta.
Ezért úgy döntöttem, hogyha az anyukák jönnek panaszkodni, akkor én is panaszkodhatnék nekik a gyerekeikről.
Mostantól, ha látom, hogy egy mami ír egy panasz "levelet", hogy milyen rossz vagyok, mert letiltottam a gyerekét, engem nem érdekel bizonyítani fogom, hogy nem véletlen volt!

Ennyit szerettem volna!

Köszönöm a figyelmet!
Vissza az elejére Go down
http://bigtimerush-hungary.fanzoom.net
 
Mamik a fórumon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Big Time Rush Hungary :: Szabályzat-
Ugrás: